Srdce a čin (SaČ) – zákazníkům doporučujeme: objednejte si naše služby včas, abychom si práci řádně naplánovali

O tom, že líska a olše se probudily do dalšího vegetačního období, vědí alergici od poloviny února. My si pylu stromů užijeme, protože nás vedleSrdc a cin SaC seka travu jednodušších stavebních a malířských prací čeká odstraňování náletových křovin a dřevin. Koho láká rachot řetězové pily, nechť za námi přijede ve druhé polovině března k jednomu soukromému zemědělci na Tachovsko. Totiž na domácí půdě (Sokolov/sko) nám z důvodů, o jejichž podstatě se jen domníváme, pšenka nekvete.

Nedlouho poté, co utichnou naše pily, připomeneme naše služby zvukem vertikutátorů. To odstraňujeme mech a další nežádoucí hmotu, neboli provzdušňujeme kořenové systémy rostlin. Z tradičně ospalého rozjezdu koncem dubna v podobě náhodných požadavků na sekání trávy se v polovině května stává sprint po soukromých a obecních pozemcích.

Aby travnaté plochy nevypadaly mdle a zanedbaně, je třeba ošetřit je včas. Na řádné vyřízení zakázek se chceme dobře připravit, a proto si našim zákazníkům dovolujeme doporučit: objednejte si naši práci co nejdříve. Budete mít jistotu, že vám tráva nepřeroste a že bude posekáno kvalitně. Za sekání trávy ve vzrůstu, kdy se rozhodujeme mezi použitím sekačky rotační a bubnové, zbytečně zaplatíte více a může to brzdit vaše další práce na pozemku.

Prvních pět zákazníků, kterým posekáme pozemky, potěšíme 8% slevou a „nestydatým“ kalendářem na letošní rok. O slevu a kalendář si však musíte říci s poukazem na obsah této aktuality.