V našem týmu pracuje novinář ověnčený mezinárodními cenami


Milan Hloušek (vlevo) a Petr Krňávek na slavnostním udílení novinářských cen ve Varšavě.Podnik jsou lidé, kvalita přitahuje kvantitu a ševče, drž se svého kopyta

Náš podnik se snažíme budovat systematicky, a proto našim zaměstnancům věnujeme co největší pozornost. Tím upřednostňujeme kvalitu, která by měla vést ke spokojenosti našich zákazníků a k šíření pozitivních referencí coby nejlepší reklamy. K našim hlavním zákazníkům patří Pomoc v nouzi, o.p.s., pro kterou jsme se rozhodli zajišťovat její PR (public relations) za vydatného přispění profesionála.
Tím profesionálem je Milan Hloušek, slušný člověk, novinář znalý dění v našem regionu a nositel tří titulů z mezinárodních novinářských soutěží. První dva úspěchy zaznamenal v letech 2011 a 2012, kdy získal hlavní ceny v polsko-české soutěži PL-CZ Local Press Awards za publicistické práce, které si můžete přečíst zde a zde.

Kvalitu Milan dokázal i letos, kdy se stal vítězem novinářské ceny Visegrad Local Press Awards v kategorii Vliv evropské integrace na místní komunity. Mezinárodní ocenění převzal v sobotu 5. října během galavečera v sídle Press Clubu ve Varšavě.

Porota ocenila jeho článek s názvem „Pavel Poc: Česká euroskepse je smrtelná nemoc“.

Novinářská cena Visegrad Local Press Awards, v tomto roce udělovaná poprvé, má za cíl zviditelnit publicisty, kteří nejlépe odpovídají na otázky o významu a podstatě regionu v současném společenském, politickém, ekonomickém a kulturním životě. Odbornou porotu tvořili významní zástupci žurnalistiky, mediálního trhu a mediální vědy v rámci Visegrádské skupiny. Soutěž je určená pro novináře z Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska. Jejím záměrem je otevřít prostor pro spolupráci mezi lokálními médii a umožnit výměnu zkušeností a metod práce s regionálními náměty.

O soutěži se zmiňuje Syndikát novinářů ČR, článek si přečtete zde.

Milanovi gratulujeme k úspěchu, děkujeme za reprezentaci a přejeme další ocenění jako důkazy jeho skvělé práce.


Milan Hloušek (vpravo) při přebírání ocenění.A to by nebyl náš Vlastík, aby neglosoval …

Novinář není, novinář je
Novinář to není
Jen bulváru lačná šelma
Které se krví mění
Jinak světlá bělma

Novinář má nezřídka
Pro zákonnost smysl
A tučných peněz vyhlídka
Mu nekalí zdravou mysl